MENU

Nasze usługi

Pogotowie pogrzebowe 24h

Pogotowie pogrzebowe 24h


Świadczymy usługi pogotowia pogrzebowego tj. transportu osób zmarłych, a w szczególności: z mieszkań, domów opieki, hospicjów, szpitali na terenie Krynicy-Zdrój i okolic. W zakresie naszych usług znajduje się transport zwłok, który oferujemy przez całą dobę. Posiadamy własne karawany. Zajmujemy się kompleksowym zorganizowaniem ceremonii pogrzebowych.

Kompleksowe usługi pogrzebowe


Dobrze wiemy, jak utrata bliskiej osoby może być trudna, dlatego staramy się nie tylko wspomóc rodzinę z organizacją pogrzebu, ale również zapewnić wsparcie. Świadczymy usługi na zamówienie od Klientów indywidualnych, instytucji lub domów opieki społecznej. Organizujemy ceremonie świeckie i religijne. Na Państwa życzenie oferujemy zajęcie się wszystkimi formalnościami.

Kompleksowe usługi pogrzebowe
Pogrzeby wyznaniowe i świeckie

Pogrzeby wyznaniowe i świeckie


Organizujemy ceremonie pogrzebowe w dowolnym obrządku wyznaniowym, świeckim oraz pogrzeby z wyłącznym udziałem rodziny. Nasz zakład pogrzebowy jest rzetelnym podmiotem oferującym szereg usług na które składa się właściwa organizacja pogrzebu. W sposób profesjonalny przewozimy zmarłych, dbamy o zorganizowanie odpowiedniej ceremonii oraz dopełnienie wszystkich formalności jakich wymagają pogrzeby.

Załatwienie formalności


Bierzemy na siebie wszelkie możliwe do załatwienia formalności  tak aby jak najbardziej odciążyć rodziny w tych trudnych chwilach. Przygotowujemy kompletny harmonogram czynności związanych z pogrzebem, uwzględniając najlepszy termin, miejsce i rodzaj uroczystości. Dodatkowo wypełniamy dokumenty związane z organizacją i realizacją usługi pogrzebowej, jak również doradzamy i wspieramy na każdym etapie.

Załatwienie formalności
Oprawa muzyczna

Oprawa muzyczna


Podczas uroczystości pogrzebowej oferujemy również oprawę muzyczną w postaci muzyki na żywo, gdzie pochowanie najbliższej osoby odbywa się przy akompaniamencie skrzypiec lub trąbki.

Publikacje nekrologów


Zajmujemy się publikacją nekrologów - zamawiamy publikację nekrologów w prasie tradycyjnej zarówno o zasięgu lokalnym jak i krajowym oraz i wydaniu internetowym w zależności od dokonanych ustaleń.

Publikacje nekrologów
Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami!


Zakład Pogrzebowy Łza
Kraszewskiego 70, 33-380 Krynica-Zdrój

  1. Telefon:+48 604 473 339
  2. Telefon:+48 18 471 20 25
  3. Email:pogrzebykrynica@gmail.com

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytania? Skorzystaj z formularza!